De pater en de non gaan wandelen. Moet de pater nodig pipi doen. Vraagt het nonnetje, ach pater mag ik daar eens aan voelen? De pater kijkt rond, ziet niemand en zegt: maar ja, doe maar. Het nonnetje voelt en zegt: ach pater dat is zacht, en zo warm en het is zo lang... waarop de pater zegt: ja, dat is een penis.
Een half uurtje later moet het nonnetje eens plassen. De pater, ook niet van gisteren komt achter haar staan en vraagt; mag ik nu ook eens voelen? Ja, dat mag. De pater voelt en zegt, ach zo warm, zo zacht,maar dat is ook lang, heb jij ook een penis?
Waarop het nonnetje zegt: Maar nee zotteke, ik ben aan 't kakken!
5 verschillende moppen
Denkende Belg
Belg:"Dat is gek." Nederlander:"Wat?"
Belg:"Niks. Ik was aan het denken."
Nederlander:"Ja, dat is inderdaad gek."
Vieze dingen
Ik lag gisterenavond in mijn bed samen met mijn vrouw. Mijn vrouw was nogal opgewonden. Zelf zo opgewonden dat ze op een gegeven moment in mijn oren begon te fluisteren “Schatje… zeg eens wat vieze dingen tegen mij”
Dus ik zei “Oké, even denken… de badkamer… de WC... de keuken…
Beroep
Een Belg en ‘n Duitser hangen aan de toog. “ik ben timmerman zegt de Belg”. De Duitser heeft het niet goed begrepen en vraagt: “Was sagen sie?” Waarop de Belg antwoordt: “planken.”
Gestorven
Onlangs is een dom blondje gestorven toen ze melk aan het drinken was...
Het tragische ongeval gebeurde toen de koe ging zitten.
Een oudere man
Ik heb altijd al met een archeologe willen trouwen.
Hoe ouder ik dan werd, hoe meer ze geïnteresseerd zou zijn in mij.