Twee jongens lopen door een wildpark en ze komen een leeuw tegen die al dagen niet heeft gegeten. De leeuw begint de twee mannen te achtervolgen. Ze rennen zo snel als ze kunnen en de ene man begint moe te worden en besluit een gebed uit te spreken: "Maak alstublieft van deze leeuw een christen, Heer." Hij kijkt of de leeuw nog steeds achtervolgt en hij ziet de leeuw op zijn knieën. 

Blij dat zijn gebed verhoord is, draait hij zich om en gaat richting de leeuw. Terwijl hij dichter bij de leeuw komt, hoort hij hem een gebed uitspreken: "Dank u, Heer, voor het voedsel dat ik ga ontvangen."

Average: 7.8 (6 votes)

5 willekeurige moppen

Wat Jantje later wil worden

Juffrouw vraagt aan kleine Jantje wat hij later wil worden. Jantje zegt vol overtuiging: “kunstschilder, arts of glazenwasser.”  Juffrouw vraagt:”maar welke van de drie wil je dan het allerliefst worden Jantje?” Jantje zegt: “Maakt me niet uit, als ik maar naakte vrouwen te zien krijg.”

Average: 6.9 (18 votes)
Categorie

Escargots

Er zit een man in een restaurant en hij bestelt escargots. "Wilt u Franse of illegale?" vraagt de ober. "Franse of illegale?" vraagt de klant, "wat is het verschil?" Zegt de ober: "In de Franse zit er één slak in een huisje, in de illegale zitten d'r tien."

Average: 6.4 (5 votes)
Categorie

Boeren gebarentaal

Het dorp heeft ne nieuwen onderpastoor en de pastoor zegt: "Ja, om de parochianen te leren kennen, moet ge nu huisbezoeken gaan doen. En stopt maar bij die boerderij met dat doofstom koppel."



Zo gezegd, zo gedaan en de onderpastoor gaat op weg. Hij doet heel het dorp en tegen de avond, het is ondertussen beginnen te regenen, komt hij inderdaad bij de boerderij aan. Hij klopt aan en de boer doet open. Hij komt binnen en ziet de boerin naakt staan met een wekker op hare kop en haar linkerborst in haar hand. De boer is ook naakt en draagt een paraplu en heeft z'n glockenspiel in z'n hand." De onderpastoor snapt er niks van en loopt naar buiten.



's Anderendaags gaat hij verslag uitbrengen. De pastoor: "en, zijt ge ook op die boerderij geweest?" "Ja, maar da was toch wel een geval apart ze," zegt de onderpastoor en hij legt de gebaren uit. "Ha," zegt de pastoor, "die boerin zei: "het is tijd om te gaan melken" waarop de boer zegt: "Kust m'n kloten, het regent!"

Average: 8 (9 votes)
Categorie

Achteruit

Waarom zwemt Karel achteruit?

Antwoord
Average: 5.8 (114 votes)
Categorie

Waarzegsters

Twee waarzegsters komen elkaar tegen. Zegt de één tegen de ander: "Goh, je ziet er beter uit dan volgende week"

Average: 9 (6 votes)
Categorie