Een boer ontdekt dat een van zijn koeien opeens aan beide ogen scheel is een belt de dierenarts. Deze komt direct, bekijkt de koe en vraagt de boer om een PVC buisje van een meter. De boer snort een pijp op en geeft het aan de dierenarts. “Kijk” zegt hij, “de behandeling is simpel, ik zal het voordoen met het rechteroog. Je steekt het buisje voor de helft in de anus van de koe licht naar links toe en je blaast een keer hard”. En warempel, het rechteroog van de koe staat ineens weer recht. “Nu jij met het linkeroog” zegt de dierenarts tegen de boer, “maar nu licht naar rechts”. De boer pakt het buisje, haalt het uit de koeienarie, draait het om, steekt het er weer in en wil gaan blazen waarop de dierenarts roept: “wat doe jij nou?!” “Wat denk je zelf?” zegt de boer, “aan het andere eind heb jij met je mond gezeten!”
5 verschillende moppen
Aan het benzinestation
Een oud koppel stopt aan een benzinestation.
Pompbediende : "Hoe kan ik u helpen ?"
Oude man : "Voldoen alsjeblieft"
Oude vrouw : "Wat zegt 'em ?"
Oude man : "Hij vroeg wat hij moest doen en ik zei voldoen"
Pompbediende : "Waar gaat de rit naar toe"
Oude man : "Naar Brussel, onze kleinkinderen bezoeken."
Oude vrouw : "Wat zegt 'em ?"
Oude man : "Hij vraagt waar we naar toe gaan. Ik heb hem gezegd dat we onze
kleinkinderen gaan bezoeken."
Pompbediende : "Vanwaar komen jullie ?"
Oude man : "We komen uit Scherpenheuvel"
Oude vrouw : "Wat zegt 'em ?"
Oude man : "Hij vraagt vanwaar we komen en ik zei van Scherpenheuvel"
Pompbediende : "Ik ging vroeger uit met een meiske van Scherpenheuvel. Ze kon
ongelooflijk zagen en was ongelooflijk slecht in bed."
Oude vrouw : "Wat zegt 'em ?"
Oude man : "Hij zegt dat 'em u kent."
Die kinderen toch
Mijn neefje van 7 liet me met trots de "telefoon" zien die hij zojuist had gemaakt van een touwtje en twee blikjes cola. Ik haalde mijn iPhone tevoorschijn en zei: "Dat is leuk, maar..."
"Kijk hier eens wat kinderen van jouw leeftijd in China maken!"
Een Bitcoin-handelaar loopt een bar binnen
Hij loopt naar de bar, bestelt een whisky, betaalt de barman één bitcoin en zegt: "Morgen om deze tijd is het misschien wel een miljoen dollar waard!"
De barman schenkt hem een glas water in en zegt: 'Morgen om deze tijd is het misschien Scotch.'
Loodgieter uit Antwerpen
Een loodgieter uit Antwerpen krijgt de opdracht om een defecte wc te gaan herstellen in Borgerhout op het derde verdiep. De loodgieter belt aan en er komt een vrouwtje met hoofddoek op het balkon te staan en roept naar beneden: "Wat jij hebben moeten?"
De loodgieter: "'t Is voor da schijthuis dat nie wilt waareke!"
Waarop de vrouw zich omdraait en roept: "Achmed voor jou!"