Een Antwerpse en een Limburgse soldaat klimmen 's avonds over de muur van de kazerne om pinten te gaan pakken in het dorp. Als zij terugkomen zien ze dat een schildwacht patrouilleert. De Antwerpenaar sluipt omzichtig door het struikgewas maar trapt op een tak. "Wie is daar?" roept de schildwacht. De Antwerpenaar is echter bij de pinken en roept: "Woef, woef!" De schildwacht denkt bij zich 'Oef tis maar nen hond...' en wandelt rustig verder.



Even later trapt de Limburger op een takje. "Wie is daar?" "Ich ben ook een hoooond".

Average: 5 (4 votes)
Categorie

5 verschillende moppen

Onleesbaar bord

Jantje zit helemaal achter in de klas en zegt tegen de meester: 'Meester, ik kan het bord niet lezen.' Meester: 'Ruil dan met degene voor je van plek.' Even later zegt Jantje: 'Meester, ik kan het bord nog steeds niet zien!' Meester: 'Ruil dan maar weer met degene voor je.' Even later zegt Jantje weer: 'Meester, ik kan het bord nog steeds niet lezen!' Meester: 'Hoe kan dat nou? Je zit helemaal vooraan.' Jantje: 'Nou meester, u staat ervoor!'

Average: 6.7 (17 votes)
Categorie

Mislukte advertentie

Een ondernemer vraagt aan een andere ondernemer “Reageren er bij jouw mensen wanneer je een advertentie plaatst in de krant?” zegt de ander “Reageren doen mensen zeker. Zo hebben we vorige week nog een advertentie geplaatst voor beveiligingsagent in de nacht en de volgende dag was heel de desbetreffende loods leeg gejat…”

Average: 4.2 (5 votes)
Categorie

Helicopter

Een Belg moet tijdens zijn vliegles in een helikopter vliegen.

Eenmaal in de lucht vraag de Belg: “Waar dienen de wieken voor?”

De instructeur antwoordt: “Dat is voor de ventilatie.”

De Belg zegt: “Dat kan ik moeilijk geloven.”



Waarop de instructeur zegt: “Zal ik ze eens stilzetten...

dan zullen we eens zien hoe snel je het warm krijgt!”

Average: 7 (4 votes)
Categorie

Overlijdingsakte

' U bedoelt dus dat u een overlijdensakte wilt doen veranderen, dokter?' vroeg de bediende van het gemeentehuis. 'Ik vrees dat dat onmogelijk zal zijn zonder een gerechtelijke uitspraak. Er bestaan strenge regels voor zulke dingen, dat weet u toch wel?' ' Ja, ik weet het', antwoordde de dokter. 'Maar dit is een ongewoon geval. Ik was zeer gehaast, toen ik de akte invulde en nu is het me te binnen geschoten dat ik mijn eigen naam heb ingevuld op de plaats waar de oorzaak van het overlijden moest worden ingevuld.'

Average: 8 (1 vote)
Categorie

Kinderen

Stralend zegt zij na de verloving: "Als we getrouwd zijn krijgen we drie kinderen!" "Hoe weet je dat zo precies, liefje?" vraagt de aanstaande bruidegom. "Ze wonen nu nog bij mijn moeder."

Average: 3.8 (4 votes)
Categorie