De verdronken surfer

Twee vissers zitten in een bootje op het meer. Komt er ineens een windsurfer langs: ZOEFFF...

Het bootje schommelt, en de vissers mopperen wat. Even later komt de surfer weer langs: ZOEFFF...
En wat later opnieuw: ZOEFFF...
"Nou heb ik er genoeg van!" roept een van de vissers kwaad. Als de surfer weer nadert, gooit hij een steen in zijn richting.

Die raakt de surfer aan zijn hoofd. Hij tuimelt van zijn plank en verdwijnt onder water. Een paar seconden verstrijken, maar de surfer komt niet boven. Verward kijken de vissers elkaar aan. Dan besluiten ze dat dit toch niet de bedoeling was, en ze roeien snel naar de plek waar de surfer gezonken is. Een van de visser duikt in het water. Even later komt hij weer boven met een levenloos lichaam. Ze hijsen het aan boord.
"Hij ademt niet meer", zegt de andere visser, "ik zal hem mond op mond-beademing moeten geven."
Zo gezegd, zo gedaan. De visser neemt diep adem, en blaast de lucht in het koude lichaam. "O man," roept hij vervolgens uit: "DIE heeft een slechte adem!"
De andere visser bekijkt het lichaam nog eens goed en vraagt dan: "Zeg eens, weet je zeker dat die surfer schaatsen droeg?"

Average: 9.3 (3 votes)
Categorie

5 verschillende moppen

Foto's

Een bedrogen echtgenoot stelt de minnaar van zijn vrouw voor de keus: "Wat hebt u hierop te zeggen", zegt hij en laat hem de foto's zien die een privé detective gemaakt heeft. "Hier, kijk eens! U met mijn vrouw in onze woonkamer. En hier een andere foto, waar jullie halfnaakt wijn zitten te drinken. En op de derde foto liggen jullie in bed. Wat hebt u daarop te zeggen?"

De minnaar bekijkt de foto's zorgvuldig en zegt dan: "De derde foto wil ik graag bijbestellen."

Average: 8 (3 votes)
Categorie

20 minuten

Een vrouw heeft 20 jaar nodig om van haar zoon een man te maken, en dan komt er een andere vrouw die er een idioot van maakt in 20 minuten.

Average: 4.6 (5 votes)
Categorie

In het paradijs

Een vrouw komt aan in het paradijs en vraag aan Sint Pieter of ze haar man terug kan zien.
Oké zegt Sint Pieter ik zal opzoeken via de pc waar hij ergens zit.
Hij kijkt onder de rubriek GELUKKIGEN maar geen resultaat, onder de rubriek
HEILIGEN weeral geen resultaat.
Hij vraagt aan de vrouw hoelang ze getrouwd waren ?
52 jaar zegt ze fier !
Oei, zegt Sint Pieter, dan moet ik naar de rubriek MARTELAREN kijken.

Average: 5.7 (3 votes)
Categorie

Vleesje

Ober, is dit een varkenslapje of een rundersteak?
- Kunt u dat niet proeven dan?
Nee ober!
- Wat maakt het dan uit!

Average: 8.3 (4 votes)
Categorie

50 euro

Een jongen is op de kermis en gaat naar een kraam waar een man tegen de jongen zegt: 'Als ik jouw gewicht opschrijf, dan moet jij mij vijftig euro geven. Maar als het niet lukt, krijg jij van mij vijftig euro.' De jongen kijkt om zich heen, maar ziet nergens een weegschaal staan en gaat akkoord met de man. De man doet precies wat hij zei en schrijft op: 'Jouw gewicht.' 'Dat wordt dan vijftig euro!' zegt de man tegen de jongen.

Average: 6.3 (4 votes)
Categorie