Een dom blondje is bezig met bevallen en op het moment dat het hoofdje van haar baby te voorschijn komt, ziet de vroedvrouw dat de baby kroeshaar heeft. De vroedvrouw vraagt aan het blondje: "Heb je het met een neger gedaan?"
"Dat klopt, maar dat was maar één keer," antwoordt het domme blondje.
"Ja ja, maar één keer is genoeg!" zegt de vroedvrouw. Even later komt ook het rompje te voorschijn, dat helemaal geel blijkt. De vroedvrouw kijkt het blondje aan en vraagt: "Heb je het ook met een Chinees gedaan?"
"Dat klopt, maar dat was ook maar één keer," antwoordt het domme blondje.
"Ja ja, maar één keer is genoeg!" zegt de vroedvrouw weer. Als de beentjes eruit komen, ziet de vroedvrouw dat deze rood zijn: "Heb je het ook nog met een Indiaan gedaan?"
"Dat klopt, maar dat was ook maar één keer." antwoordt het domme blondje.
"Ja ja, maar één keer is genoeg!" stelt de vroedvrouw.
Als de baby helemaal ter wereld gekomen is, tilt de vroedvrouw het babytje aan zijn beentjes op en geeft het een klap op zijn kont. Natuurlijk begint het kleintje te huilen. Waarop het domme blondje opgelucht reageert met: "Pffffff, ik was al bang dat hij ging blaffen!"
5 verschillende moppen
Nu dat weer
Mijn vriendin praat niet meer tegen mij. Ze zei dat ik haar verjaardag had verpest.
Maar hoe is dat überhaupt mogelijk? Ik wist niet eens dat het haar verjaardag was.
Tesla
Volgens een nieuwe peiling is 91 procent van de mensen tevreden met hun leven.
De overige 9 procent zijn Tesla-eigenaars.
Soep voor het bezoek
Een Nederlandse man zegt tegen zijn vrouw: 'Marie, giet eens een liter water bij de soep, we krijgen bezoek!'
Echte Antwerpenaren
Een vogel, een vis en een krokodil zaten in de Antwerpse zoo te praten. Zegt de vogel: "Ik kan goe vliege men vrouw kan goe vliege en men kinnekes kunne goe vliege... As we kunne zen we hier weg nor Afrika!"
Zegt de vis: "Ik kan goe zwemme, men vrouw kan goe zwemme, men kindere kunne goe zwemme... As we de kans hemme zen we hier weg nor de Middellandse Zee!"
Zegt de krokodil: "Ik hem een groot bakkes, men vrouw heeft een groot bakkes, men kinekes hemme een groot bakkes... Ik denk da we hier in aantwaarpe blaave!