Pratende sneeuwmannen
Wat zei de ene sneeuwman tegen de andere sneeuwman?
Ruik jij ook wortels?
Wat zei de ene sneeuwman tegen de andere sneeuwman?
Ruik jij ook wortels?
Ik dacht dat ik op een sneeuwmannenkerkhof stond ....
Maar het was gewoon een veld vol wortels
Heb je gehoord over die kwade sneeuwman? Hij moest dringend afkoelen.
Hoe noem je het als sneeuwmannen een feestje geven?
Een vrachtwagenchauffeur stopt op een dag voor een rood stoplicht en ziet een blondine in de auto achter hem.
Ze springt uit haar auto, rent naar zijn truck en klopt op de deur.
De vrachtwagenchauffeur doet het raampje open en de blondine zegt tegen hem: "Hallo, ik ben Julie, en ik dacht dat je moest weten dat je wat van je lading verliest."
De vrachtwagenchauffeur negeert haar gewoon, doet het raampje open en rijdt door terwijl het licht op groen springt.
Even later moet hij weer stoppen voor een rood stoplicht. De blondine in de auto staat nog steeds achter hem.
Weer springt ze uit haar auto, rent naar zijn truck en klopt op de deur. De vrachtwagenchauffeur doet het raampje weer open.
Alsof ze elkaar nog nooit gesproken hebben, zegt de blondine opgewekt: "Hallo, ik ben Julie, en ik dacht dat je moest weten dat je wat van je lading verliest!"
De vrachtwagenchauffeur schudt zijn hoofd, maar verder negeert hij haar opnieuw. Hij doet het raampje omhoog en rijdt door terwijl het rode licht op groen springt.
Bij het derde rode licht gebeurt hetzelfde.
Bij het vierde rode licht springt de vrachtwagenchauffeur uit zijn truck en rent terug naar de auto van de blondine. Hij klopt op het raampje en zij doet het open.
De vrachtwagenchauffeur zegt: "Hallo, ik ben Tom, het is winter en ik rijd met de strooiwagen!"